Teslimat - Garanti Politikamız -Ürün İadesi

Teslimat Bilgileri

Sipariş ettiğiniz ürünler, sipariş esnasında dibagistanbul.com sayfasına bildirmiş olduğunuz adrese kargo şirketi vasıtasıyla gönderilecektir. Ürünün hazırlanıp, kontrol edilip kargo şirketine teslim edilmesi siparişinizi takiben en geç 7 gün içinde gerçekleştirilecektir. 

 

Garanti Politikamız

Tüm ürünlerimiz en iyi kalite hammaddeler kullanılarak tecrübeli ustalar tarafından el yapımı olarak üretilmektedir. Ismarlanan ürün el yapımı olduğu için dibagistanbul.com sitesinde göründüğü şekilden ufak renk ve doku farklılıkları görülebilir - bunlar ürünün kusuru değil, ürünü tek kılan önemli bir özelliktir. Ürününüzden memnun kalmamanız durumunda aşağıdaki ürün iadesi prosedürleri uyarınca ürünü iade edebilirsiniz. Ürünün dibagistanbul.com sitesinden siparişini vererek Mesafeli Satış Sözleşmemizi kabul etmiş olmaktasınız.  

 

Ürün İadesi

Dibagistanbul.com’dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 iş günü içerisinde faturanızın arka yüzündeki iade formunu eksiksiz olarak doldurup Kargo ile iade yapabilirsiniz. Sadece Tasarım ve Abiye ürünlerine özel iade işlemi; ürünün aynı gün içerisinde geri iade edilmesi durumunda geçerli olacaktır. Belirtilen sürenin aşılması durumunda, iade işlemleri gerçekleşmemektedir. İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, kullanılmış tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. İadeniz Dibagistanbul.com’un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra sizlere dönüş yapılarak süreç başlayacaktır.İadeniz onaylandığında ürün ücreti, irtibat numaranızdan sizlere ulaşıldığı taktirde en geç 7 iş günü içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve dibagistanbul.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır. Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden dibagistanbul.com sorumlu olmamaktadır. Ayrıntılı bilgi için 0212 231 7313 Müşteri Destek Hizmetlerini Arayabilir veya Destek Bölümünden E-mail ile Bilgi Talep Edebilirsiniz. Dibagistanbul.com’ dan kaynaklanan , yanlış ürün , yanlış beden ve yanlış renk v.b gönderimleri , kullanmadan , satılabilir özelliğini kaybettirmeden ürünün size teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde Dibagistanbul.com Müşteri Hizmetleri 0212 231 7313 ile temasa geçerek , kargo ücreti yansıtılmadan iade yapabilirsiniz. Bu sürenin dışında herhangi bir şekilde ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır. Ücret iadesi ve ödenen kargo bedeli siz değerli müşterilerimize geri yansıtılacaktır. İade Adresi: F. Didem Yiğit - Valikonağı Cad 51/8 Nişantaşı Şişli Istanbul - Türkiye. Tel: +90 (212) 231 7313. 

 

Gizlilik ve Güvenlik Politikamız

Dibagistanbul.com’ da bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. SSL teknolojisi, bilgilerinizi şifreleyerek güvenlik altına alır; şahsi ve kredi kartı bilgilerinizin başkalarının eline geçmesini engeller. Adres çubuğunuzun yanında göreceğiniz yeşil kilit sembolü, bilgilerinizin SSL sertifikası ile güvence altına alındığının göstergesidir. dibagistanbul.com sitesi kredi kart bilgilerinizi saklamamakta, ödeme işlemi çalıştığımız bankanın güvenli işlem ortamında sadece bankanız tarafından erişeilbilmektedir.

dibagistanbul.com sitemizde vermiş olduğunuz diğer şahsi bilgileriniz gizli olarak saklanacak, hiçbir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır. e-posta gönderim seçeneğini işaretlemiş olmanız durumunda, dibagistanbul.com ile ilgili e-postalar çok sık olmayan aralıklarla tarafınıza gönderilecektir. e-posta seçeneğini işaretlememişseniz ya da herhangi bir zamanda listeden çıkmak istediğinizde, tarafınıza siparişinile ilgili bilgileri iletmek haricinde e-posta gönderimi yapılmayacaktır.